"Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme požadavky na výkupné, měníme partnerky, měníme auta, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády!" Al Capone

neděle 18. ledna 2015

Článek o mém pobytu v USA

Tak se po delší době zase ozývám. Někteří z vás se ptají, proč jsem přestala psát a že je to škoda... Jelikož se aktuálně nacházím zpět v České republice a opravdu mi mé zážitky zde nepřijdou hodné toho, abych o nich psala na blog o svém au pair pobytu, přispívat jsem přestala. Ale nikdy neříkej nikdy, ráda bych se k blogu brzy vrátila, uvidíme, jak vše dopadne.

Ale!

Byla jsem oslovena provozovatelem blogu www.cestujeme-usa.eu, zda bych nebyla ochotná nějakým způsobem sepsat a shrnout své zážitky z pobytu v Americe. Samozřejmě jsem neměla nic proti a vznikl proto tedy článek, který byl dnes publikován. Přímo na článek se dostanete kliknutím na odkaz ZDE.

Tímto bych chtěla provozovatelům blogu poděkovat za oslovení, ráda jsem na jejich blog přispěla. Psaní mě baví a ráda jsem si zavzpomínala na své zážitky nejen z New Yorku. Doufám, že i vám, ostatním čtenářům, se bude článek líbit.

Přeji hezký zbytek víkendu!

Žádné komentáře:

Okomentovat