"Měníme rok, měníme sny, měníme touhy, měníme názory, měníme požadavky na výkupné, měníme partnerky, měníme auta, měníme zásobníky, ale nikdy neměníme své kamarády!" Al Capone

čtvrtek 1. listopadu 2012

1. hovor s HM Burlingame, CA

Tak to byla rychlost. :D Asi o půl dvanácté mi pípnul mobil, že příchozí mail... Byl od HM z Cali, že neumí používat skype. Tak jí píšu, že to nevadí, že můžeme volat klasicky přes mobil a že ať mi dá vědět, kdy může, že mi je to v podstatě jedno ... a ona, jestli můžu hned. :D Ok, tak nějaké otázky jsem připravené měla, aspoň nebyl čas na nervozitu. :)

Jsem z toho hovoru taková rozčarovaná. Měla na mě asi tak 1000 otázek, připadala jsem si jak při pohovoru na místo u FBI. :-)) Ale tak odpovídala jsem jí jak jsem nejlépe uměla. Já jsem se dozvěděla, že potřebuje tedy pomoct nejen se starostí o děti, ale i s domácností, nějaké nákupy, držet jejich domácnost "organized". Fakt nevím, co si o tom myslet. :D Jinak schedule ráno hodinku připravit děti do školy, kam chodí buď pěšky, nebo autobusem. Pak volno do 3pm a od té doby zhruba do sedmi až osmi práce. Ještě se jí musím drze zeptat, kdy ona chodí z práce, podezřívám ji, že určitě dřív a chce si užít svého klidu. :D Auto má jen jedno pro sebe, takže případně bych si ho mohla půjčovat (kdo ví jestli :D), ale zase bydlí blok od zastávky vlaku, takže bych ho teoreticky ani nepotřebovala. Ale zajímalo by mě, jak chce teda obstarávat ty nákupy. :D Baví ji prý vařit, takže to bych nemusela každý den, jen občas, když by to nestíhala, víkendy většinou volné. Trošku jsem nepobrala její otázku, zda mi někdo určuje večerku. Já totiž nejdřív nepochytila to slovo "curfew" a pak jsem se do toho nějak zamotala. :D Ona pak mluvila o tom, že má za mě zodpovědnost a že má ráda všechny bezpečně pohromadě v baráku, takže by se jí nelíbilo, kdybych byla dlouho někde s kamarády. No nevím, na to se musím poptat, protože to by se mi moc nelíbilo... Já neříkám, že bych se poflakovala po venku, když bych druhý den ráno pracovala, ale třeba o víkendu bych se ráda pobavila a být v 11 v posteli, nic moc představa.

Jinak říkala, že au pair chce co nejdříve (poslední měla prý někdy v únoru, od té doby to nějak zvládají sami, ale dohodli se, že by byli radši zase nějakou mít. A pokud jsem dobře slyšela, celkem už se u nich vystřídaly 3 holčiny) a jsme domluvené si zítra zase zavolat. To musím vymyslet ještě nějaké otázky. :-) Byla celkem milá a říkala, že byla ráda, že jsme si mohly pokecat.

Tak uvidím, docela mě štve, že zatím je ze hry NY, protože jsou kvůli Sandy bez proudu a tím pádem bez netu ... :-/ Tam mě to táhne trochu víc, tak snad se brzo ozvou, ať můžeme ještě mít nějaké to interview. :-)

Update: NY na scéně! Dneska jsem to nevydržela a napsala HM, že doufám, že jsou v pořádku, i když asi pravděpodobně bez proudu a že ať mi dají vědět - pokud mají stále zájem - až budou online, ať můžeme domluvit nějaký ten další hovor. A světě div se, za pár minut jsem měla odpověď, že jsou stále interested, ale bohužel bez proudu a sem tam s hrozně slabým internetovým připojením. Moc se omlouvala a v neděli odpoledne prý budou kdesi na hotelu, takže s internetem a mohli bychom volat. Great! :) Pořád NY vede nad Cali, i když s tou bych měla mít hovor dnes v noci našeho času. Uvidíme, ale mám radost. :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat